JOQ Albania
Home

“Më mungon shumë, e dua … në fytin tim”, Cardi B shokon fansat me deklaratën për burrin e saj
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 20/12/2018 15:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndarja e Cardi B me bashkëshortin e saj Offset ka qenë tema kryesore e lajmeve nga bota e showbizit ditët e fundit.

Reperja Cardi B, e cila ka edhe një fëmijë me Offset, vajzën Kulture, bëri një deklaratë në Intagram ku shprehej se është ndarë nga bashkëshorti pasi ky i fundit i kishte propozuar për seks treshe.

Mirëpo, gjatë ditëve në vijim duket se të dy i ranë pendesë dhe i pari që bëri hapin ishte Offset, i cili i shkoi në skenë duke i kërkuar publikisht që të kthehej me të.

Pas kësaj, Cardi fshiu nga Instagram videon ku shprehej se ishte ndarë me të dhe u hodhën zëra se çifti po planifikon të kalojë pushimet e fundvitit bashkë.

E gjithçka si duket është “përshkallëzuar” pasi në një live-video, Cardi B ka pranuar se i mungon Offset, e më shumë se gjithçka i mungon penisi i ish-partnerit të saj.

E! Online shkruan se Cardi B është shprehur:

Më mungon shumë të them të drejtë. E dua … në fytin tim… brenda meje të më çmendë!”