JOQ Albania
Home

“Na u ça k***”/ U eliminua nga “Kuzhina e Ferrit”, Erioni befason me mesazhin për shef Renaton
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 20/12/2018 18:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Erioni nuk është më pjesë e "Kuzhinës së Ferrit". Pas eliminimit, një ndër konkurrentët "më problematikë", ka folur rreth eksperiencës së tij.

Ai njihet shpesh për debatet që bëntë me shef Renaton, sa në shumicën e rasteve nuk e mbanin nervat dhe shpërthente ndaj tij.

I ftuar në emisionin "Ftesë në 5", Erioni tha se ka një mesazh për shefin.

Duke qeshur, ai tha:

Bravo të qoftë që hape një vend pune si pjatathyerës, se njerëzit kanë nevojë për punë dhe t’i hape një vend të ri”.

VIDEO: