JOQ Albania
Home

Moderatori shqiptar bëhet baba, zbulon emrin e veçantë të vajzës
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 21/12/2018 18:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme moderatori i njohur Labinot Gashi është bërë baba për herë të parë.

Pak më parë, moderatori ka publikuar një foto me dorën e të voglës dhe ka zbuluar emrin e veçantë që çifti ka zgjedhur për të bijën.

Labi dhe Qëndresa kanë vendosur t’i vënë një emër interesant vajzës së tyre.

Vajza ka marrë emin Rroa, një emër ky mjaft i veçantë.

Bashkëngjitur, ai shkruan: 

Mirëseerdhe në jetë, Rroa Gashi!"