JOQ Albania
Home

Kelvi Kadilli: Kur isha 14 vjeç më përdhunuan
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 22/12/2018 22:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Moderatori Kelvi Kadilli ishte një prej të ftuarve të kësaj puntate në "Mos i fol shoferit" në Ora News.

Ai zbuloi disa detaje nga jeta e tij private dhe intime, që shkaktoi shumë të qeshura tek publiku.

I pyetur se kur ka kryer marrëdhënie seksuale për herë të parë, Kelvi tha duke qeshur: 

Se mbaj mend 14 ose 15 vjeç. Më përdhunuan." 

Ndërsa lavatriçen gjatë procesit të centrifugës e konsideroi si vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks.

Biseda vijoi tek ëndrrat e tij erotike, për të cilat konfirmoi se i shihte shumë kur ishte adoleshent.

Ai tha:

Shihja erotike kur isha adoleshent. Ëndrrat shkonin dhe në realitet sepse kur zgjohesha, duhet të ndërrohesha. Tani nuk shoh më, se bëjmë gjëra"