JOQ Albania
Home

“Virgjërinë ia bëra dhuratë për ditëlindje”, befason balerina shqiptare
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 23/12/2018 19:12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është një ndër balerinat më të mira që skena jonë ka, dhe ndër të tjera është dhe një ndër vajzat e ekranit me më pak komplekse dhe shumë karizmatike.

Fjala është për Isida Mollaymeri, e cila në një intervistë për “Pop Culture” i është përgjigjur shumë pyetjeve provokuese të gazetarit.

Ndër të tjera, Kelvi e ka pyetur se kur e ka humbur virgjërinë, pyetje së cilës ajo i është përgjigjur duke thënë:

Virgjërinë në fakt e kam dhuruar për ditëlindje. Unë kur nuk kam mundësi për dhurata, i bëj një gjë, edhe meqë ishte për tu bërë, mos sot nesër… meqë ishte kaq e çmuar, ia bëra"

Por për më shumë ndiqni videon në minutën 1:10:57