JOQ Albania
Home

Eni Çobani merr vendimin “drastik” dhe bën ndryshimin e papritur në pamje
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 23/12/2018 21:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E kemi parë prej vitesh tashmë çdo të diel në ekranin e Tv Klan me emisionin e saj "Shihemi në gjyq".

Bëhet fjalë për Eni Çobanin, e cila ka preferuar t’i qëndrojë besnike pamjes së saj gjatë këtyre viteve.

Eksperimentet me look-un duket se nuk janë në natyrën e juristes.

Por në seancën e sotme të "Shihemi në gjyq", Eni është shfaqur me një pamje të re.

Juristja ka rritur baluket duke bërë një ndryshim të papritur në pamje, por që i shkon shumë./