JOQ Albania
Home

Publikon fotot në spital, Bleona do shkrijë vezët për t’u bërë nënë?
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 24/12/2018 10:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bleona Qereti u bë mjaft e diskutuar në media vitin e kaluar, kur vendosi që të ngrijë vezët, për t’i përdorur në një çast të caktuar kur të ishte gati për t’u bërë nënë.

Por mesa duket Bleona tani ndihet gati, ose së paku këtë la të nënkuptohej me foton e fundit të postuar në Instagram.

Në foton e fundit nga spitali ajo shkruan:

Kur nuk ke gjetur akoma të duhurin, apo partneri nuk mund të përkushtohet, ka gjithmonë një zgjidhje”

Këtu ajo nënkupton metodën e fertilizimit dhe me sa duket, do të kemi të reja nga Bleona.

Epo, veç të mira dëgjofshim!