JOQ Albania
Home

Largimi nga muzika? Alban Skënderaj thotë “fjalën e fundit”
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 24/12/2018 10:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një lajm i pak ditëve më parë se këngëtari Alban Skënderaj do largohej nga muzika, mërziti shumë fansa dhe adhurues të muzikës së tij.

Ndërkohë këngëtari përmes një postimi në Instagram bëri të qartë menjëherë dhe hoqi dyshimet.

Këngëtari shkruan:

Me sa duket ‘kujdes ça flet’ vlen edhe për mua që flas goxha pak në rrjete sociale. Meqe disa u bënë merak, nuk shkuajta që mbas mbrëmjes së sotme nuk do performoj më fare, por nuk performoj më për një kohë nëpër club-et e Tiranës kështu që doni s’doni më keni vërdallë nëpër evente e qytete edhe për ca kohë…Tani me këtë rast kush ka kohë e dëshirë le të na bashkohet sonte…"

Ja pra, që paska qenë i nevojshëm dhe ky sqarim.