JOQ Albania
Home

Princi William nuk e çonte ndërmend të martohej me Kate, rrëfimi i historisë së vërtetë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 24/12/2018 19:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ata janë një nga çiftet më të përfolura në mediat rozë dhe jo vetëm.

Bëhet fjalë për çiftin mbretëror William dhe Kate.

Në fillim të lidhjes me Kate, princi William tregohej skeptik dhe në intervista shprehej se nuk e kishte parashikuar një martesë të mundshme me të.

Në vitin 2005 princi u shpreh negativ qe të lidhte jetën me Kate.

Në një konferencë për shtyp gjatë një udhëtimi me ski me babanë e tij, princin Charles dhe vëllain princin Harry, në vitin 2005, William u pyet nga një gazetar nëse ai dhe e dashura e tij, Kate, kishin në planet e tyre të ardhshme një dasmë.

Ai u përgjigj:

Jo, nuk mendoj kështu.”