JOQ Albania
Home

E goditi me gotë qelqi në ballë, ja çfarë mendon sot Stine për Florin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25/12/2018 7:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ka qenë një prej konflikteve më të përfolur ai mes dy këngëtarëve shqiptarë Stine dhe Flori Mumajesi në vitin 2015.

Shkaku i sherrit ishte një 2-pikësh nga ana e Florit ndaj Stinës në përfundim të votimit të Këngës Magjike.

Ai e goditi atë me një gotë në ballë dhe shenjat e dhunës u shpërndanë me shpejtësi në rrjet.

Por me sa duket marrëdhëniet mes tyre janë përmirësuar.

I ftuar në “Mirage”, Stines iu desh që të zgjidhte midis Florit dhe Alban Skënderajt.

Ai e ilustroi përgjigjen e tij me një shkelje syri duke nënkuptuar se do i zgjidhte të dy.