JOQ Albania
Home

Stërmbesa e Skënderbeut provokon egër, ekspozon të gjitha asetet
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25/12/2018 9:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sophie Castriota mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë pasi deklaroi se ishte stërmbesa e heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu.

Ajo është një prej personazheve më të ndjekur në rrjetet sociale dhe komentohet shumë për fotot e nxehta që poston.

Sophia 21-vjeçare ka linja që shumë vajza të reja i ëndërrojnë dhe i ekspozon ato shpesh në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mbi motor, duke treguar asetet dhe hiret e saj.