JOQ Albania
Home

“Gëzuar Krishtlindjen”, Ronaldo uron familjarisht
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 25/12/2018 10:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Krishtlindja dhe Viti i Ri janë festat që mbledhin familjen për të festuar dhe kjo ka ndodhur edhe në shtëpinë e yllit portugez, Cristiano Ronaldo.

Sulmuesi juventin ka postuar një foto në Instagram me 4 fëmijët e tij dhe të fejuarën Georgina Rodriguez, teksa uron ndjekësit e tij për Krishtlindje.

Gëzuar Krishtlindjen”, ka qenë urimi i Ronaldos përkrah fotos së ëmbël familjare, ku të gjithë mbajnë veshje festive.