JOQ Albania
Home

Tragjedi në Prishtinë, nga fryma rrëzohet pema dhe vret mekanikun
Shkruar nga: A Gashi | Publikuar më: 25/12/2018 12:40

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Për shkak të erërave të forta mbrëmë, një person ka ndërruar jetë pas rrëzimit të një peme, raporton JOQ Kosova.

Sipas policisë, një pemë-lis e cila është rrëzuar nga erërat e fort ka zënë viktimën mashkull të nacionalitetit shqiptar, i cili ishte punëtor i një autoservisi.

Viktima është dërguar ne QKUK ku nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti është pa shenja jete.

Me urdhër te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion./JOQ Kosova