JOQ Albania
Home

Moderatorja e re sportive po “çmend” rrjetin me linjat e saj
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 25/12/2018 14:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Botës së televizionit i është shtuar edhe ish Miss World Albania, Joana Grabolli, e cila është moderatore sporti tashmë.

Grabolli njihet gjithashtu si tifoze e Skënderbeut dhe tani drejton emisionin e sportit në “Abc News” së bashku me moderatorin Gerti Çarçani.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e publikut janë pa dyshim format trupore të Joanës, e cila duhet thënë është edhe mjaft simpatike.