JOQ Albania
Home

Ervini i Big Brother 9 largohet nga Shqipëria, zbulohet e dashura në Amerikë
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 25/12/2018 20:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ju kujtohet Ervini i Big Brother Albania 9?

Me siguri që po, pasi ai ishte një ndër personazhet më dinamikë dhe që shkaktonte polemika të shumta me banorët.

Por a e dini ç’ka ndodhur me të?

Ish-banori i Big Brother gjendet tashmë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku duket se ka gjetur edhe dashurinë e jetës së tij.

Fotot ai i ka postuar në Instagram dhe e dashura duket të jetë mjaft simpatike.