JOQ Albania
Home

Dafina kërcen në shtrat me të brendshme, plas shuplaka në vithe
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 26/12/2018 13:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja Dafina Zeqiri konsiderohet si një prej artisteve më seksi dhe më me stil të estradës shqiptare.

Ajo përflitet gjithnjë në mediat rozë për fotot e nxehta që poston.

Këtë herë këngëtarja ka provokuar me një video të nxehtë ku kërcen me të brendshme mbi shtrat.

Këngëtarja shihet vetëm në të brendshme ndërsa kërcen e lumtur në shtrat, ndërsa trupi i saj tashmë i mbuluar në tatuazhe nuk mund të mos bjerë në sy.

Një tjetër vajzë, të cilës në video i shfaqet vetëm dora, e qëllon atë me shuplakë në prapanicë.

Dafina ka postuar videon në Instagram, ndërsa ka pyetur fansat se cila është kënga që dëgjojnë kur zgjohen.

Dafina kërcen në shtrat me të brendshme. Kush i bie me shuplakë në prapanicë on Vidnews.