JOQ Albania
Home

Mc Kresha dhe Evi Reçi në lidhje prej dy vitesh? Reagon menjëherë reperi
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 26/12/2018 15:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme në mediat rozë qarkulloi me shpejtësi lajmi se reperi Mc Kresha ishte në një lidhje 2-vjeçare me këngëtaren Evi Reçi.

Mirëpo vetë reperi ka reaguar në lidhje me këtë lajm, duke konfirmuar për RevistaWho se ky është një lajm i pavërtetë.

Ai ka thënë:

Është totalisht e pavërtetë! Me Evi Reçin njihem, jemi takuar dy herë në jetë. Si mund të kesh lidhje disavjeçare me një person që e ke takuar vetëm 2 herë në jetë?”.

Të dy këngëtarët janë të suksesshëm në muzikë dhe shumë të dashur për publikun.