JOQ Albania
Home

Haradinaj me 11 këshilltarë, mes tyre edhe vajza 23-vjeçare që tërheqin vëmendjen
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 27/12/2018 11:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë vëmendje të madhe sidomos muajt e fundi t me vendosjen e taksë 100% për importin e mallrave serbe në Kosovë.

Ky vendim i palëkundur deri më tani i Haradinaj është bërë problem deri te organet e BE-së apo në Amerikë.

Por pasi të shihni këshilltaren e Haradinaj është e sigurtë që taksën do ta harroni për disa çaste.

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka për asistente personale, Bezi Osmanin, e cila në paraqitjet e saj nëpër rrjete sociale shfaqet mjaft ekstravagante në veshje e stil.

Bezi Osmani është shumë aktive sidomos në asistencë jashtë zyrave të Kryeministrisë.

Në total Haradianj ka 11 këshilltarë, ku mes tyre është edhe Diellza Hoti, vetëm 23 vjeçe por që ka rolin e këshilltares politike.

Epo, çfarë mund të thuhet në kësi rastesh…Haradinaj e di vetë se kush e këshillon dhe se çfarë.