JOQ Albania
Home

Kur s’e mban më zhgënjimin, përlotet për herë të parë Renato Mekolli
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 28/12/2018 22:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbrëmjen e sotme ka qenë puntata e radhës e emisionit "Kuzhina e Ferrit".

Shef Renato u ka sjellë konkurrentëve pjatën e tij të preferuar, të cilën u ka kërkuar ta rikrijojnë, si në kompozim, ashtu dhe në shije.

Rezultati është aq i dobët sa e prek shefin, të cilin e shohim për herë të parë të përlotur.

VIDEO: