JOQ Albania
Home

Pamje të rënda/ Aksident tragjik ditën e parë të vitit në Tiranë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 01/01/2019 18:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë pranë një qendre tregtare pak kilometra në dalje të Tiranës, ditën e parë të vitit 2019.

Mësohet se nga ky aksident, për pasojë një person ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat se si ka ndodhur aksidenti.

Një qyetar ka nisur pranë redaksisë së JOQ Albania një video nga aksidenti i ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës dhe çka mund të thuhet është se pamjet janë të rënda.

Ai shprehet: 

JOQ nje aksident i ndodhur tani per ball qtu, duket qart qe eshte nje i vdekur dhe duket qe eshtt dhe nje grua e plagosur. Ka ndodh tani sapo kalova dhe pash qe ishte i shtrir ne autostrad nje i vdekur per ball qtu dhe ambulanca akoma ska arritur ne vendin e ngjarjes. Se di por besoj se po kalonte rrugen edhe e kan goditur por ska makina ne vend’ngjarje… Besoj se do ket ikur por ishte dhe nje grua e plagosur duket ne video por as vet se kam kuptuar mir por vet pash qe ishte i shtrir ne mesin e autostrades