JOQ Albania
Home

Shënoi golin e parë të vitit, festa e Vardit i la pa fjalë të gjithë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 02/01/2019 9:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Premier League është kampionati që nuk njeh festa dhe fillon më shpejt nga të gjithë.

Sulmuesi i Leicesterit, Xhimi Vardi shënoi golin e parë për vitin 2019 në ndeshjen e djeshme ndaj Evertonit, që i dha edhe 3 pikë “dhelprave”.

Ajo që bëri më shumë përshtypje, ishte edhe festimi i sulmuesit, i cili bëri një saltro, duke festuar golin.

Edhe gruaja e tij, Rebeka Vardi, nuk e la pa e ngacmuar në rrjetet sociale

Ajo shkroi:

Xhimi gjithmonë ka dashur të bëhej një gjimnast.”

Xhemi Vardi on Vidnews.