JOQ Albania
Home

Dy djem kosovarë rrahin nënën në natën e Vitit të Ri
Shkruar nga: A Gashi | Publikuar më: 02/01/2019 13:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një rast i dhunës në familje është raportuar në polici dje rreth orës 00:30 në Vushtrri.

Një nënë ka raportuar se dy djemtë e saj pasi që janë dehur kanë ushtuar dhunë fizike ndaj saj.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit janë arrestuar.

Ndërkaq, viktima së bashku me vajzën e saj tetëvjeçare është dërguar në strehimore.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.