JOQ Albania
Home

Nisje e mbarë e vitit të ri, modelja e njohur del krejtësisht e zhveshur
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 02/01/2019 20:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nina Agdal është tashmë një modele e afirmuar pasi i është bashkuar industrisë që në moshën 18-vjeçare.

Kështu, ajo si duket ka vendosur të marrë një kohë pushim nga orari i saj i zënë për të pushuar. Ish e dashura e aktorit të njohur, Leonardo DiCaprio postoi së fundmi disa foto të sajat duke veshur vetëm një palë bikini rozë të vogla.

26-vjeçarja daneze është duke shijuar diellin në Turks dhe Caicos ndërkohë që ne të tjerët bëhemi gati për acarin e janarit.

Bashkë me fotot e “nxehta” ajo shkruante:

Ndihem si e dobët, mund të shëndoshem më vonë.”