JOQ Albania
Home

Zbulohet emri i klubit te njohur në Tiranë ku plasi sherri masiv për Vitin e Ri
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 02/01/2019 20:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Viti 2019, sipas kryeministrit Edi Rama do të mbahet mend si viti më i bukur për shkak se erdhi pa incidente që shkaktoheshin nga kapsollat dhe fishekzjarret.

Megjithatë, incidente janë regjistruar.

JOQ Albania ka siguruar videon e një sherri të ndodhur brenda klubit FOLIE në kryeqytet.

Ky sherr, i cili sipas dëshmitarëve ka ndodhur natën e ndërrimit të viteve është mbajtur i fshehtë, por sipas asaj që thonë vetë ata, nga sherri i ndodhur ka pasur edhe të lënduar.

Siç mund të shihet në videon e mëposhtme, numri i personave të përfshirë është mjaft i konsiderueshëm.

VIDEO: