JOQ Albania
Home

Këngëtarja shqiptare tregon anën tjetër: I nuhas disa ku**a, mos më bëni t’ju …
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 03/01/2019 18:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të njohura, e cila është rikthyer fuqishëm në treg.

Megjithatë, duket se këngëtarja e njohur nuk i ka qejf fjalët, ndaj për të gjithë ata që flasin për të ka dhënë njëmesazh.

Madje i ka paralajmëruar se mund të kthehet në Adelinën e konflikteve për t’ia kujtuar se kush është në të vërtetë.

Nga Instagrami, ajo shkruajti:

“I nuhas disa k*çka nga e shkuara që ulërasin vërdallë. Jam shumë e zënë dhe e lumtur për t’u bërë sërish si gruaja që njihnit dikur. Por kush e di… Mos më bëni t’ju rikujtoj kush jam në të vërtetë!”

Një ditë më vonë, këngëtarja bëri edhe një postim tjetër ku shkuajti: 

Ti thua shtrigë si të jetë një gjë e keqe”.