JOQ Albania
Home

“P*dhi, p*dhi”, Kompani ofendon rëndë Mohamed Salah
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 03/01/2019 22:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndeshja mes Mançester Sitit dhe Liverpulit po vijon të luhet në këto momente dhe deri tani është e mbërthyer në barazim 1-1.

Megjithatë, një episod gjatë pjesës së parë, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Kapiteni i Sitit, Visent Kompani pati një përplasje me Mohamed Salah, ndërsa ky i fundit mbeti i shtrirë për disa sekonda.

Arbitri vazhdoi lojën ndërsa Kompani, i pakënaqur me egjiptianin u afrua te Salah dhe e ka ofenduar duke iu drejtuar me fjalët: P*dhi, p*dhi!

Pamjet po bëjnë xhiron e internetit: