JOQ Albania
Home

Po vdesin që t’ia prekin, femrat në radhë përpara statujës së Ronaldos
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 03/01/2019 23:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në qytetin portugez Madeira është vendosur një statujë e Cristiano Ronaldos.

Autori ka vendosur  të provokojë, pasi ka nxjerrë në pah edhe organet gjenitale të yllit portugez.

Kaq ka mjaftuar dhe vajzat janë duke mbajtur radhë përpara statujës.

Pozat e çuditshme të shkrepura po bëjnë xhiron e rrjetit.