JOQ Albania
Home

Ky është 21-vjeçari që akuzohet të ketë abuzuar s*ksualisht me një dhi në fushë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 04/01/2019 13:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 21-vjeçar akuzohet të ketë abuzuar seksualisht më një dhi në Malawi, edhe pse ai pretendon t’i ketë marrë leje paraprakisht.

Sipas tabloidit britanik, Mail Online, pronari i kafshës fillimisht dyshonte se Kennedy Kambani po përpiqej ta vidhte dhinë, por më vonë rezultoi krejt e kundërta.

Kur u kthye me fqinjët për ta kapur 21-vjeçarin, ata e gjetën të riun duke kryer marrëdhënie seksuale me kafshën e gjorë në Malavi, Afrikë.

Inspektori i Policisë, Lubrino Kaitano tha:

Pronari, z. Pemphero Mëakhulika mendonte se Kambani po mundohej ta vidhte, kështu që alarmoi edhe njerëzit. Kur arritën në vendin e ngjarjes, ata panë të riun duke kryer marrëdhënie seksuale me dhinë".

Kambani u arrestua dhe përballet me akuzat për mizori me kafshët. Dhia e abuzuar ishte pjesë e një kopeje në periferi të Mchinji-t. JOQ Albania