JOQ Albania
Home

Fotoja e fundit e Ronaldos në Instagram tregon hapur mendjemadhësinë e tij
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 04/01/2019 14:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kristiano Ronaldo është personi më i ndjekur në Instagram.

Ai poston shpesh foto nga jeta e tij private dhe fansat "çmenden" pas tij.

Së fundmi, portugezi është duke kaluar pushimet e tij në Dubai.

Aty ai është takuar me kampionin e botës për peshat e rënda në boks, britanikun Anthony Joshua.

Sulmuesi e ka shoqëruar foton me mbishkrimin “2 kafshë”.

Kjo tregon hapur se ai nuk është apsak modest dhe e mburr veten sa herë t’i jepet mundësia.