JOQ Albania
Home

Granit Xhaka i emocionon të gjithë me urimin e tij në gjuhën shqipe
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 04/01/2019 15:40

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Granit Xhaka vazhdon me paraqitjet e tij të mira te Arsenali.

Futbollisti shqiptar që luan për Zvicrën ka postuar së fundmi një foto në  “Instagram” ku ka uruar gjyshen së tij për ditëlindje.

E veçanta është se postimi është bërë ky në gjuhën shqipe, duke treguar se Graniti nuk e ka harruar aspak gjuhën e tij.

Ja statusi:

Urime ditëlindja gjyshja më e mira në botë, uroj ta kesh shëndetin dhe të jesh e lumtur. Besoj që të kemi bërë të ndihesh krenare me ne. U bëfsh 100 vjeç, mbretëresha jonë.”