JOQ Albania
Home

Flori Mumajesi i propozoi martesë, këngëtarja “e lë thatë” me përgjigjen
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 04/01/2019 18:12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha bëri një postim ku tregonte se ishte mjaft e dëshpëruar për një burrë.

Kanë qenë të shumtë ata që menjëherë i kanë dërguar mesazhe, për t’i propozuar kështu këngëtares.

Ndër ta ishte dhe Flori Mumajesi, i cili i shkruan se është gati për t’u bërë burri i saj.

Megjithatë, duket se këngëtarja nuk ia ka varë, duke e lënë me vetëm një "seen".

Teksa e ka postuar, Flori shkruan:

E di që do thoni se nuk është e vërtetë, por ju siguroj që është e vërtetë, seen, s’ka gjë unë prap e kam xhan'"