JOQ Albania
Home

Messi bën shokët e ekipit të vënë duart në kokë me golin në stërvitje
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 04/01/2019 20:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Messi e ka nisur vrullshëm vitin 2019. Të dielën Barcelona luan në transfertë ndaj Getafes dhe skuadra po vijon përgatitjet.

Ylli i ekipit, Leo Messi ka dhuruar spektakël në stërvitjen e sotme pasi ka arritur të shënojë një gol spektakolar duke i lënë që të gjithë të shtangur.

Një top i dhënë me dorë nga portieri dha pa e prekur tokën, “pleshti” e ka goditur nga një pozicion i prirët duke e dërguar në trekëndëshin e portës.

Ja pamjet: