JOQ Albania
Home

“Më bëri burrin më të lumtur në Tokë”, martohet për së dyti futbollisti i njohur
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 05/01/2019 13:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është martuar ditën e djeshme një prej futbollistëve më të dashur, por që nuk pati një karrierë shumë të lavdishme.

Fjala është për Ricardo Kaka, i cili është martuar për së dyti ditën e djeshme me modelen 25-vjeçare Carolina Dias.

Më parë Kaka ka qenë i martuar për 9 vite dhe nga kjo martesë ka dy fëmijë, Luca dhe isabella.

Instagram Kaka ka shkruar:

Më bëri burrin më të lumtur në Tokë!! Premtoj që do ja kthej dhe do e bëj gruan më të lumtur në botë. Të dua Carol ❤♾”