JOQ Albania
Home

‘Ua q***** nënat, gjyshet dhe po ashtu edhe trungun familjar’, mesfushori i Bayern nuk lë gjë pa u thënë ndjekësve të tij
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 05/01/2019 19:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Futbollistin francez të Bayern, Franck Ribery nuk e kanë mbajtur nervat.

Ai ka shpërthyer në Instagram ndaj të gjithë atyre që e kanë kritukuar për foton e tij.

Shkak është bërë postimi i një bifteku të larë në ar, me vlerë 1200 euro.

Kjo foto nuk është pritur mirë nga ndjekësit e tij, por edhe Ribery nuk është se i ka lënë gjë mangut.

Ribery shkruan:

Të fillojmë me xhelozët, urrejtësit, ata që lindin vetëm për shkak të një vrime në prezervativ: Ua q***** nënat, gjyshet dhe po ashtu edhe trungun familjar. Nuk u kam borxh asgjë”, ka thënë Ribery. Suksesi im është fal Zotit, meje dhe atyre që më duan dhe që besuan në mua. Kurse për tjerët, ju nuk jeni asgjë më shumë se guralecë në çorapet e mia.