JOQ Albania
Home

Ngacmoi s*ksualisht një 12-vjeçare, kalimtarët i bëjnë “namin” 72-vjeçarit
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 05/01/2019 20:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ky është momenti kur disa kalimtarë të rastit u përballën me një të moshuar që po abuzonte seksualisht me një të mitur.

Thuhet që ai e kishte mashtruar 12-vjeçaren në një zonë të veçuar dhe më pas e kishte ngacmuar seksualisht.

John Potts, i cili tani është 72-vjeç, i uli fillimisht pantallonat vajzës së vogël dhe më pas uli dhe të tijat dhe filloi të abuzonte me të. Ngjarja ka ndodhur në një park mes Bransholme dhe Sutton.

I moshuari ishte i sëmurë me demetia dhe kishte gjithashtu dëmtime në tru, ndërsa një kalimtar ka postuar videon e momentit kur ai po mbërthente pantallonat.

Videoja u bë virale në rrjetet sociale, ndërsa personi që filmon dëgjohet duke thënë se do ta denonconte pensionistin në polici.