JOQ Albania
Home

Nuk janë në dasmë, futbollistët e kombëtares e “djegin” në Tiranë me “Napolonin”
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 06/01/2019 14:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Futbollistët e kombëtares, Eros Grezda dhe Bekim Balaj, për pushimet e fundvitit mesa duket kanë zgjedhur Shqipërinë.

Ata kanë gjetur kohë të lirë, të dëfrehen në një nga klabet e kryeqytetit. Një video e tyre është publikuar në rrjetet sociale, ku dy sulmuesit kanë treguar se kanë aftësi jo vetëm në futboll, por edhe në kërcim.

Grezda dhe Balaj po kërcejnë këngën e famshme shqiptare “Napoloni”, ku duket qartë se e "qajnë" fare këtë këngë.

Kombetarja on Vidnews.