JOQ Albania
Home

Cozman largohet nga Babastars, publikon fitimet marramendëse të pjesëtarëve të grupit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/01/2019 14:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Cozman, një prej reperëve më të pëlqyer për publikun shqiptar, ka njoftuar largimin nga labeli "Babastars".

Ai deklaroi me anë të një postimi në Instagram arsyen duke shkruar se ishte lodhur nga reperat falso dhe se të gjithë në grup mendonin për interesa personale.

Mirëpo të gjithë menduan se ky reagim ishte momental, derisa menaxheri i labelit Dekorim Sahiti e konfirmoi.

Reperi ka pranuar se ”Babastars-at” i ka ende tatuazh në zemër.

Cozman shkruan:

Me Sinqeritetin Ma Tmadh si prej dites t’pare, Ur Boy Cozman”.