JOQ Albania
Home

Beshiktashi do me ç’do kusht futbollistin e kombëtares shqiptare
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 06/01/2019 15:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti pritet të ndryshojë ekip gjatë kësaj merkatoje janari.

Futbollisti i Atalantësështë nën “radarët” e gjigandëve turk të Beshiktashit dhe transferimi në këtë kampionat duket i sigurt.

Drejtuesit e Beshiktashit e shikojnë shqiptarin si zëvendësuesin perfekt të Pepes.

Lajmi bëhet i ditur nga “Fotospor” ku thekson se edhe Demagoj Vida është drejt largimit.

Agjenti i futbollistit shqiptar ka pasur një takim me drejtuesit turq dhe pritet që të zyrtarizohet marrëveshja.