JOQ Albania
Home

Kush është bukuroshja e njohur që u “kap mat” me Ronaldinhon?
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 06/01/2019 15:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Historikisht, ylli brazilian i futbollit, Ronaldinho Gaucho është dalluar si një njeri që i pëlqen jeta e natës dhe aventurat.

Edhe pas lënies së futbollit, ai po e shijon në maksimum jetën e tij.

Mesa duket, braziliani po bën atë që di të bëj më mirë.

Ai di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe këtë herë është duke darkuar me yllin e “PlayBoy”, Ania Gadea.

Mediat e huaja raportojnë se ka një lidhje mes tyre dhe çifti nuk e mban aspak të fshehtë.