JOQ Albania
Home

Ronaldo “tërbon” fansat, tregon të pasmet bombastike të së dashurës
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 06/01/2019 16:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Për Kristiano Ronaldon nuk ka pushim.

Ylli portugez kalon shumë kohë në palestër, madje kohët e fundit, po iu imponon stërvitjen edhe pjesëtarëve të tjerë të familjes.

Së fundmi, ai ka postuar në Instagram një video ku shihet me djalin e vogël dhe të fejuarën e tij Georginën.

Në një moment, ai kthen kamerën nga të pasmet e Georginës, e cila duket në formë të jashtëzakonshme.

Video është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Turim 💪👌

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on