JOQ Albania
Home

Sfida e re e Instagramit, VIP-at shqiptarë tregojnë sa lekë kanë në portofol
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 06/01/2019 21:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një sfidë e re që ka nisur në Instagram, ka shuar kuriozitetin se sa para kanë VIP-at shqiptarë në portofol.

Kanë qenë të shumtë ata që kanë marrë pjesë dhe janë argëtuar me këtë lojë.

VIP-at nominojnë njëri-tjetrin dhe tregojnë kuletën e tyre në Instastory.

Sfida ka nisur këtë javë dhe po përhapet me shpejtësi për shkak të nominimeve.

Sfidën deri tani e ka pranuar Anxhela Peristeri, Eneda Tarifa, Rozana Radi, Ervin Kurti, Ori Kuçi e të tjerë.