JOQ Albania
Home

Postoi një selfie të bërë në banjo, detaji në foto e nxori zbuluar
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 07/01/2019 18:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në përgjithësi, e gjithë fotoja që kjo vajzë ka publikuar në Facebook kishte shumë pëlqime dhe komente nga të rinjtë që shprehnin hapur dashurinë e tyre, madje disa donin ta takonin personalisht dhe e propozonin atë.

Megjithatë, të gjithë ata që e dëshironin këtë vajzë kanë mbetur me një zemër të thyer, pasi publikoi në Facebook foton, në vetmi sensuale në një banjë publike, foto e bërë para pasqyrës, pa vërejtur se kishte një detaj që zbuloi diçka të papritur.

E dini çfarë? Shikoni fotot më poshtë: