JOQ Albania
Home

Marina Vjollca në SHBA, pranë aktorit me famë botërore
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 07/01/2019 21:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Marina dhe Getoari ndodhen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kanë pasur fatin të jenë përkrah yjeve botërorë.

Kjo pasi atje po mbahet eventi më i rëndësishëm Golden Globes.

Marina ka postuar një video ku shihet që përpara ka aktorin e famshëm Hugh Grant dhe shkruan: "Kur pret në rradhë me Hugh Grant".

Me siguri Marina dhe Geti e kanë shijuar shumë këtë eksperiencë që të gjithë e ëndërrojmë për ta parë nga afër Golden Globes.