JOQ Albania
Home

Reali në krizë, gati Jose Mourinho
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/01/2019 9:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Njëriu që mund të nxjerë Real Madridin nga kriza ku kanë rënë, mund të jetë Jose Mourinho.

Të paktën kështu mendojnë bastet në Angli, të cilat e kanë ulur ndjeshëm shifrën e koefiçentit të një kalimi të mundshëm të portugezit në stolin madrilen.

Florentino Perez e vlerëson shumë “Special One”, pavarësisht se me të në krye nuk arriti të fitonte Ligën e Kampioneve.

Tani ndoshta ka ardhur momenti për një bashkim të dytë dhe që do ishte frydhënës nga ana e të dyja palëve.