JOQ Albania
Home

Harrojeni bjonde, Arbana Osmani vjen ndryshe dhe na habiti të gjithëve!
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 08/01/2019 18:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Arbana Osmanin, e cila duket se ka vendosur të vijë mjaft ndryshe në këtë 2019.

Arbana ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, duke kaluar nga bjonde në brune.

Ka qenë pikërisht një foto e postuar në Insta Story me shoqen e saj Xhemi Shehun, ku për pak duket se nuk është ajo, pasi duhet theksuar se nuk njihet fare.