JOQ Albania
Home

Video që po çan rrjetin, ku e zhduku Klopp Shaqirin?
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/01/2019 21:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video e çuditshme po qarkullon në internet dhe protagonist është trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp dhe futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri.

Në fundin e ndeshjes së djeshme kundër Wolves për FA Kup, shihet Shaqiri teksa përqafohet nga trajneri Klopp, por menjëherë më pas zhduket.

Menjëherë në rrjetet sociale, kanë nisur edhe aludimet duke shprehur dyshime se çfarë ndodhi me Shaqirin.

Me siguri kjo ndodhi ka të bëjë me këndin e kamerës, pasi duke parë edhe gjatësinë e Shaqirit, ai mund të jetë ulur në tokë, dhe iluzioni krijohet sikur ai zhduket.

Por ja ku janë pamjet dhe mund të gjykoni vetë:

Shaqiri – Klop on Vidnews.