JOQ Albania
Home

Maradona del nga spitali dhe kapet menjëherë me Messin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/01/2019 22:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona duket se e kaloi të keqen.

Ai është kthyer të flasë në konferencë për shtyp pak ditë pas shtrimit në spital për një hemorragji të brendshme.

Dhe natyrisht, deklaratat e tij, si gjithmonë, kanë krijuar debat, pasi ai është ndalur edhe njëherë tjetër te Lionel Messi.

Sipas Maradonës, Messi nuk do jetë kurrë lider.

Ai u shpreh:

I dua të mirën Leo Messit. Do të doja të ishte një lider, por nuk do të jetë kurrë, sepse jeton në botën e tij me familjen e tij".