JOQ Albania
Home

Juventusi dhe Genoa shkëmbejnë lojtarët
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/01/2019 9:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Juventusi dhe Genoa janë duke u përgatitur për një lëvizje surprizë në merkato.

Dy klubet italiane janë gati të shkëmbejnë lojtarët në këtë merkato janari.

Stefano Sturaro është rikthyer te ‘Zonja e Vjetër’ pas huazimit te Sporting Lisbona.

Juventus është i gatshëm ta huazojë mesfushorin te Genoa, duke u marrë atyre Cristian Romeron.

Ky fundit, vetëm 20-vjeç, po shkëlqen në mbrojtje dhe drejtuesit e Juves e kanë pëlqyer.

Priten xhvillime gjatë ditëve në vazhdim.