JOQ Albania
Home

Shako plas “bombën”: Janë hequr vetëm tabelat e basteve, rusët po bëjnë namin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/01/2019 10:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbyllja e basteve sportive pas 1 janarit ka qenë tema e ditëve të fundit. Komentatori i njohur, Dritan Shakohoxha ka shënë një koment lidhur me këtë situatë.

Ai ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Top Show” në “Top Channel”, ku deklaroi se në Shqipëri vazhdon të luhet bixhoz pavarësisht se pikat e basteve janë mbyllur.

Shako u shpreh:

Lokalet ku viheshin baste vetëm sa kanë hequr tabelat dhe vazhdojnë punën si më parë. Luhet njësoj si më parë. Kanë hyrë kompani ruse të fuqishme në tregun shqiptar dhe po bëjnë namin. Kanë bërë faqet e tyre në shqip.