JOQ Albania
Home

Shoku tenton ta godasë me top gjatë intervistës, reagimi i Pogba është epik
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/01/2019 21:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka dhënë sot një interviste për faqen zyrtare të klubit.

Video është bërë virale në internet pasi ndodhi edhe një moment i pzakontë.

Francezit i ka ardhur në drejtim një top i cili është goditur nga një shok i skuadrës me shaka.

Pogba e ka parë mjaft mirë topin, por nuk ka reaguar thuajse fare duke mos i dhënë një vëmendje të madhe.

Ai ka buzëqeshur për pak dhe më pas ka vazhduar intervistën normalisht.

Ja pamjet: